021-77687600 arisdeco@gmail.com
شرکت آریس هنر و ایده، طراح، تولید کننده و مجری انواع دیوارپوش از جنس MDF با روکش ملامینه، MDF با روکش های گلاس، ام دی اف با روکش چرم،MDF با پوشش رنگ پوست پولیش، ام دی اف با روکش طبیعی، شیشه کریستای رنگ شده، پارچه مخصوص دیوار و ... بصورت ترکیبی با رنگ های مختلف از مواد اولیه ذکر شده، ترکیب با ورق های استیل نقره ای و طلایی، ترکیب با پلکسی گلاس، ترکیب با کاغذ دیواری و رنگ با طرح و رنگ های متفاوت متناسب با خواست و سلیقه خریداران محترم می باشد.
دیوارپوش های شرکت آریس جهت انواع محیط های کاری اعم از سالن های شعبه های بانک، سالن های کنفرانس، سالن های آمفی تئاتر، لابی هتل ها، لابی ادارات و بیمارستان ها، اتاق های مدیریت، سالن های کاری ادارات و نیز فضا های فروشگاهی و تجاری طراحی و اجرا می گردند.طراحی و اجرای دیوارپوش در فضاهای کاری نتنها باعث تنوع طرح و زیبایی محیط می گردد، پوششی بر زیرساخت های تاسیسات اجرا شده در محیط اعم لوله های برق و شبکه، گاز کولر، درین، تلفن، سیستم های صوت و تصویر و ... می باشد.
گروه معماری داخلی آریس با اتکا به گروه طراحی حرفه ای که متشکل از مهندسین مجرب با تخصص های معماری، طراحی صنعتی و صنایع چوب می باشد و نیز کارخانه تولیدی خود، که مجهز به خط تولید و ماشین آلات روز اروپایی می باشد و از همکاری مهندسین و تکنسین های متخصص و دوره دیده بهره می برد، امکان طراحی، تولید و اجرای هر نوع دکوراسیون داخلی را به صورت سفارشی و پروژه ای ( با استاندارد های روز دنیا ) دارا می باشد.